Forum

Musisz się zalogować jeżeli chcesz umieszczać wpisy i zakładać tematy.

Odpowiedzi na wpisy z Forum Komikspec

Na Forum Komikspec wycofano możliwość edytowania i kasowania własnych wpisów. Zastanawiałem się nad usunięciem konta z Komikspecu, ponieważ nie podoba mi się, że tracę prawa do decydowania o moich wpisach. Ponieważ szanuję użytkowników forum, prowizorycznie będę odpowiadał tutaj.

Teraz odpowiedź na komentarze z Komikspecu:

https://forum.komikspec.pl/dzial-ogolny/'senna-zmora-glodomora'-i-wydanie-zbiorcze-'malego-nemo-w-krainie-snow'/150/

Nie tylko prowadzę na FK sprzedaż, ale również konsultacje z czytelnikami, uchylam rąbków tajemnicy wydawniczej (i jak za dużo ujawnię, chcę mieć możliwość usunięcia informacji lub poprawienia jej by była aktualna i nie wprowadzała w błąd) i odpowiadam na pytania i sugestie czytelników. Z kolei wątek „Giełda” służy tylko do handlowania i wymieniania się komiksami. To nie to samo.

PS. Proszę nie kopiować moich komentarzy z Forum Komiks.ovh na Forum Komikspec.

NIE WYRAŻAM ZGODY na kopiowanie moich komentarzy z Forum Krakersa na Forum Komikspec. Proszę o uszanowanie tej decyzji.
@stachel
Prawo do zapomnienia to nie tylko prawo do usunięcia konta, ale także prawo do usunięcia opublikowanego wpisu bez usuwania konta.
----

Poprawianie wpisów jest mi potrzebne, bo czasami wyrażam się mało precyzyjnie, a chcę być dobrze rozumiany (wystarczy czasami podmienić lub dopisać jedno słowo). Drugi powód jest taki, że prezentuję czasami obrazki, które znikają z powodu zmiany adresu i chcę je zaktualizować. Czasami mogę też napisać coś głupiego i chciałbym mieć możliwość skasowania tego czegoś, a nie wstydzić się do końca życia, bo nie da się usunąć.

Najprawdopodobniej na Komikspecu będą publikowane w przyszłości tylko oficjalne komunikaty wydawnictwa, które są wysyłane do mediów raz na kilka miesięcy, a zwykła dyskusja z czytelnikami będzie prowadzona tylko na Komiks.ovh. Będę też na PW odpowiadać na pytania czytelników.

Żeby być dobrze zrozumianym - na nikogo nie jestem obrażony czy coś. Po prostu mam żelazną zasadę, że nie rejestruję się na forach, na których nie można edytować wpisów.

Przepraszam tych, dla których jest to uciążliwe i liczę na odrobinę wyrozumiałości.

NIE WYRAŻAM ZGODY na kopiowanie moich komentarzy z Forum Krakersa na Forum Komikspec. Proszę o uszanowanie tej decyzji.